KONST / Litografier / Färglitografi 13636284
nr 1363 6284
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 77/1400. Motivet: 38x46 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:33:48
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson